KONST / Litografier / Färglitografi 13846045
nr 1384 6045
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 125/290, bladets mått: 43x30cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:25:34
600 kr